23/09/2023

Youngtimer Rally “Piepildītie sapņi”

Rīgas Motormuzejā 12.oktobrī tika atklāta izstāde “Piepildītie sapņi”, kas uzskatāmi ataino youngtimer automobiļu entuziastu pēdējo gadu sasniegumus. Izstādes apmeklētājiem aplūkojami automobiļi, kas piedalījušies jau vairākos Youngtimer Rally pasākumos, kā arī video intervijas ar automobiļu īpašniekiem. Var droši apgalvot, ka pēdējos gados sapņus piepildījuši arī Youngtimer Rally organizatori – pasākumu un to dalībnieku skaits ir strauji audzis. Ja 2012.gada sezonā tika aizvadīti tikai pāris pasākumi ar 32 automobiļu dalību, tad jau 2017.gadā pasākumu skaits pieauga līdz 9, bet tajos piedalījās jau 410 youngtimer automobiļi.

Izstādes ietvaros tiek piedāvāta iespēja izbraukt ar izvēlēto automobili Biķernieku trasē. Nu, taisnību sakot, pagaidām tikai virtuālajā vidē – muzeja telpās uzstādīts sacīkšu simulators, kurā uzstādīta Mārtiņa Upīša izstrādātā Biķernieku trases virtuālā versija.

Par RETROTEHNIKA

Check Also

Youngtimer Rally Trases Diena 2017

Youngtimer Cars&Cofee 2017

Youngtimer Cars&Coffee

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies pirmais Latvijas Antīko automobiļu kluba (AAK) rīkotais Youngtimer Cars&Coffee pasākums …

Atbildēt